Patisserie znaczy Cukiernia

To pracownia cukiernicza specjalizująca się w produkcji tortów i deserów.

Jest to koncept, który łączy rzemieślniczą produkcję z miejscem sprzedaży. W „Cukierni Na Czasie” do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, a nasze słodkości tworzymy z pasją i miłością do sztuki cukierniczej. Naszą wizytówką jest produkcja na naturalnych składnikach oraz na świeżych sezonowych owocach. Nieustannie podczas produkcji poszukujemy idealnej równowagi między formą, a smakiem w naszych produktach.

W czasach pośpiechu i szybkiego życia wyszliśmy naprzeciw potrzebom naszych klientów. Stworzyliśmy specjalną ofertę, która zapewnia możliwość zakupu o każdej porze dnia pysznego tortu. Nasz kreatywny cukiernik na miejscu dekoruje i wypisuje dedykacje zgodnie z Państwa oczekiwaniami . Zdjęcia tortów są tylko zdjęciami poglądowymi i ich dekoracja może się zmieniać , lub zmienić również na Państwa życzenie : )

Patisserie to coś więcej…

U nas można również nabyć świeże kanapki z kawą na wynos. Wystarczy, że będziesz w drodze do pracy, szkoły lub w trakcie spaceru. Wstąp! Najmłodszych i tych nieco starszych zapraszamy na naturalne dobre lody oraz pyszne desery na wynos.

Znacznie więcej

Jeśli chcesz uświetnić imprezę firmową, bankiet czy przyjęcia okolicznościowe takie jak chrzciny, komunie, wesela lub urodziny znakomitym pomysłem będą nasze najwyższej jakości słodkie wyroby. Specjalnie z myślą o klientach biznesowych stworzyliśmy ofertę cateringową w postaci mini przekąsek kanapkowych.